• 0

Sepetiniz

Sepetinizde ürün yok.

Excepro Tours’un özel konukları olarak, yeşil ve mavinin büyüleyici birleşimine tanık olurken, uzman rehberlerimiz ile Türkiye’nin tarihini ve güzelliklerini keşfedeceksiniz. Ancak turlarımızı oluştururken misafirlerimizin kendi tarzlarını yansıtabilecekleri esnekliği ön planda tutuyoruz ve misafirlerimize kişiye özel tur seçenekleri sunabiliyoruz. Böylece size eşsiz ve unutulmaz bir deneyim yaşatmak istiyoruz.  Tam bu noktada deneyiminizi eşsizleştirecek unsurlara değinmek isteriz:

Her şeyden önce turlarımız sadece web sayfamızda sunulan paket turlarla sınırlı değildir. Misafirlerimizin Türkiye’ye gelmeden önce kendi turlarını oluşturabilme imkânı vardır. Misafirlerimiz herhangi bir kısıta tabi olmadan, Türkiye’deki istedikleri lokasyonu tur programlarına ekleyebilirler. Dahası lokasyonlar içindeki seçenekleri de kendileri belirleyebilirler. Örneğin Büyük Anadolu turunun ikinci gününe baktığınızda tarih temalı bir program olduğunu görebilirsiniz. Üçüncü gün ise daha çok manzara ve serbest zaman odaklı bir programdır. Bu noktada kendi turunuza sadece ikinci veya üçüncü günün dahil olmasını talep edebilirsiniz. Dahası bu iki günün karışımı bir programı ya da paket programlarımızda bulunmayan lokasyonları da turunuza ekleyebilirsiniz. Nihayetinde her ürün bir özellikler demetidir. Kendi demetinizi istediğiniz şekilde oluşturabilirsiniz.

İkincisi, misafirlerimizin deneyimlerini eksiksiz olarak idrak edebilmeleri temel amaçlarımızdandır. Bunun en önemli unsurlarının hiç kimsenin bir kalabalık içinde kaybolmaması ve ülkemizde geçirilen zamanın maksimum fayda ile sonlandırılması olduğunu düşünüyoruz. Bu nedenle turlarımız VIP, butik ve bireysel formatta, küçük araçlarla (örneğin Crafter, Sprinter) en fazla 15 misafir ile gerçekleştirilecektir. Bu ölçekte hizmet vermek bize misafirlerimizin istekleri doğrultusunda esneklik kazandırabilmektedir. Tur esnasında misafirlerimizin talepleri doğrultusunda ve rehber inisiyatifinde olmak üzere tur programında esneklik sağlanabilir.